İç Mimarlık Tadilat, Dekorasyon, Tasarım

Tüm Mimari projelerimizde estetik görünümün yanında mükemmel işlevsellik sağlamaya çalışırız.

Mekân tasarımının ilk aşamalarından, etütlerden, uygulamaların bitimine kadarki (karar verme-uygulama) süreci gerçekleştiren ekip içinde yer alır. Mekâna özgü mobilyaların (donanımların) elde edilen veriler doğrultusunda boyut ve kullanım verilerini saptar, özgün biçimleri gerçekleştiririz.

İç mekânın yeniden düzenlenmesine, yeni bina yapımından daha sık gereksinim duyulduğu bir gerçektir. Yapımı tamamlanmış veya eski işlev dışında yeni bir işlev kazandırılacak yapıların iç mekânlarında öngörülen yeni işlevi, insanın yaşam ve davranış biçimlerine göre çözümler ve düzenleriz.

Renk Uyumu

İç Mimari projelerimizde renk bütünlüğü olan ahenkli mekânlar oluşturmak, Mekânı kullanan bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan, işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanması işimizin temel amaçlarındandır.

Görkemli Görünümler

Mekanların estetik açıdan hacim ve yüzeylerini değerlendiren bir boyutta konuya yaklaşmasının yanı sıra, yapı sistemleri, fiziksel çevre avantajlarını, ergonomi,  gibi mekân konforu konularında çalışırız.

SON PROJELERİMİZ

Tamamladığımız İç Mimarlık Tadilat, Dekorasyon, Tasarım projeler den bazıları